Slagerij Bert & Elly Zumbrink
Categorieën Eten & Drinken, Cothen, Wijkse Cadeaukaart, Winkel
Tags bbq, cadeaukaart, gehakt, kadokaart, vlees, wijkse cadeaukaart, worst
Bij ons bent u verzekerd van een vers, eerlijk en vooral smaakvol stukje vlees. Wij beschikken als ambachtelijke slager over een eigen worstmakerij waaruit de lekkerste vleeswaren en worstsoorten voortkomen. Hierdoor kunnen wij de hoge kwaliteit van onze producten waarborgen.
Copyright OndernemerinWijk.nl
Carolina –
We hebben al een aantal keer de bbqpakketten genomen bij deze slager, ik kan niet anders zeggen dat het heerlijk mals is, altijd ruim voldoende vlees en salades etc.
We halen er ook andere dingen, de biefstuk is ook heel goed, sukadelappen prima!
S Oudshoorn –
Heerlijk eten en vriendelijke medewerkers helemaal top!
Marjan en Ella s –
We kennen geen slagerij zoals Bert zumbrink waar je mooi en heerlijk vlees kan krijgen. Prachtige zelfgemaakte producten vooral de runderrookvlees. Staat elke week op ons boodschappenlijst. En we willen van niemand anders dan van Bert.
Vriendelijk personeel en goede service. We hopen er nog vele jaren daar als klant te mogen komen.
Ilona –
Altijd heerlijk vlees. En goed personeel
Heleen Verkerk –
Fantastische slagerij. Een eigen worstenmakerij, vandaar dat ze de allerlekkerste worsten verkopen. Ook buffetten voor bbq of gourmet zijn heerlijk en compleet.
Wat ik zo goed vind is dat Bert Zumbrink altijd precies goed weet in te schatten hoeveel je per persoon nodig hebt. Het klopt altijd!